Salon fryzjerski oferuje:

NOWOŚĆ

Pierwsza na świecie koloryzacja z ArgiPlex. Rekonstrukcja + koloryzacja w jedym

Obecnie najlepsza koloryzacja w Stanach Zjednoczonych dostępna w Polsce!

Pierwsza farba z innowacyjną wbudowaną formułą Plex. 

  • Przedłuża trwałość koloru
  • Dwukrotnie wzmacnia połysk
  • Gwarantuje integralność koloru
  • Chroni i odżywia włosy podczas koloryzacji
  • Zawiera najniższy poziom amoniaku
  • Gwarantuje przyjemny zapach

Nasz salon fryzjerski oferuje koloryzacje ArgiPlex. Jest to zupełna Nowość w koloryzacji. Rekonstrukcja + koloryzacja włosów w jednym. Dzięki argininie, która jest kluczowym składnikiem farb LUMISHINE włosy podczas farbowania są jednocześnie rekonstruowane i leczone. Arginina - to aminokwas o pH zasadom umożliwia stworzenie farby o zmniejszonej zawartości amoniaku, tym samym nie niszczy struktury włosa tak jak zwykle farby. kompleks zawarty w LUMISHINE zapewnia maksymalną ochronę i odbudowę włosów, gwarantując zdrowe i lśniące włosy po każdej koloryzacji. Zapraszamy, już od dzisiaj w naszym salonie.

Cena od 180zł (w zależności od długości włosa, w cenie strzyżenie i modelowanie)ZABIEGI REGENERACYJNE:

ODNOWA BIOLOGICZNA WŁOSÓW "JOICO" K-PAK 100 - 400 zł

I etap zabiegu rekonstrukcji, polega na otwarciu łusek włosa i oczyszczeniu włosów z różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym minerałów i kosmetyków. Ten etap pozwala przygotować włosy na przyjęcie kompleksu 19 aminokwasów, kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa.

II etap zabiegu zakwasza włosy po oczyszczaniu, tym samym przywraca im odpowiednie pH i wyrównuje porowatość.

III etap polega na intensywnej odbudowie włosów - na wilgotne włosy zostaje nałożony Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor, który wnika głęboko w rdzeń włosa i silnie go regeneruje i odbudowuje.

IV etap zabiegu polega na intensywnym wtłoczeniu we włosy składników nawilżających, ochraniających włosy, wygładzeniu, nabłyszczeniu oraz poprawie elastyczności włosów za pomocą Joico K-Pak Intense Hydrator.

V etap modelowanie


NOWOŚĆ!!! strzyżenie „Gorącymi nożyczkami” 120 zł

Nasz salon fryzjerski oferuje strzyżenie gorącymi nożycami, które wykonywane jest dokładnie w ten sam sposób, jak przy użyciu tradycyjnych nożyczek. Nożyce te różnią się od tradycyjnych swoim zaawansowaniem technologicznym. W zależności od kondycji i rodzaju włosa, jest możliwość regulacji temperatury ostrza w zakresie od 90 do 150 stopni Celsjusza. Zaletą strzyżenie nożycami THERMOCUT jest uszczelnienie końcówki włosa dzięki wysokiej temperaturze. Włos nie traci naturalnej wilgotności ani substancji natłuszczających. Dzięki temu skutecznie powraca do swego naturalnego stanu, a jednocześnie jest chroniony przed szkodliwym działaniem środowiska oraz przed urazami mechanicznymi. Przy regularnych zabiegach, zostaje całkowicie wyeliminowany problem rozdwajających się końcówek. W efekcie włosy są bardziej puszyste, nabierają połysku, sprężystości, a ich codzienna pielęgnacja staje się łatwiejsza.


REKONSTRUKCJA ULTRADZWIĘKOWA WŁOSÓW 120-150zł

Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na odbudowie struktury włosów przy pomocy aktywatora ultradźwiękowego. Aktywator wygląda podobnie do prostownicy do włosów, jednak w odróżnieniu od prostownicy nie nagrzewa się, natomiast emituje delikatne ciepło, ULTRADŹWIĘKI oraz PODCZERWIEŃ. Dzięki temu włosy mogą pozyskać większą ilość składników aktywnych pozyskanych z aplikacji kosmetyków pielęgnujących włosy.

PROMIENIOWANIE PODCZERWONE regeneruje zniszczoną tkankę włosów, przywraca elastyczność włóknom włosa oraz domyka łuski.

ULTRADŹWIĘKI zwiększają wchłanianie składników odżywczych, powodują bezpośrednie wnikanie substancji pielęgnacyjnych bezpośrednio do kory włosa.

Dzięki współpracy działania promieniowania podczerwonego oraz ultradźwięków składniki odżywcze zostają efektywnie wchłonięte przez włos, a uszkodzona struktura włosów zregenerowana . W efekcie kora włosa zostaje odbudowana, a końce włosów nie będą się rozdwajać oraz łamać.


Czesanie 50-70 zł

Kok / upięcie 150-200 zł

Loki 120 zł

Strzyżenie włosów krótkich 90 zł

Strzyżenie włosów długich 130 zł

Strzyżenie włosów męskich od 50 zł*

Strzyżenie + czesanie + trwała włosów krótkich od 230 zł*

Strzyżenie + czesanie + trwała włosów długich 250-400 zł

Strzyżenie + czesanie + balejaż włosów krótkich  od 230 zł*

Strzyżenie + czesanie + balejaż włosów długich 250-400 zł

Strzyżenie + czesanie + farbowanie włosów krótkich od 230 zł*

Strzyżenie + czesanie + farbowanie włosów długich 250-400 zł

Farbowanie odrostów od 180 zł*


* cena uzależniona od długości i objętości włosów

Podcięcie grzywki – gratis

Badanie mikroskopowe włosa oraz diagnoza stanu skóry głowy – gratis!!!

Przed wykonaniem usługi, indywidualnie omawiamy i uzgadniamy zakres i cenę ostateczną usługi

Serdecznie zapraszam Małgorzata Fortecka


Uprzejmie informujemy, że studio fryzjerskie przyjmuje wyłącznie płatności gotówkowe.