LIPOSUKCJA BEZIGŁOWA

Profesjonalny aparat LPG Cellu RF został stworzony do zabiegów lipolizy (rozpadu tkanki tłuszczowej) bezigłowej na ciało.
Zabieg daje spektakularne efekty w leczeniu cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej oraz modelowaniu sylwetki. Zabiegi są bezpieczne, bezinwazyjne i skuteczne dzięki wykorzystaniu unikalnych technologii.

Podczas zabiegu w innowacyjny sposób łączymy oddziaływanie światłem podczerwonym i bipolarnym prądem wysokiej częstotliwości RF, co powoduje podniesienie temperatury skóry, wpływając na pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, oraz poprawę jej struktury.

Przy zabiegu wykorzystywane są również fale ultradźwiękowe, masaż mechaniczny oraz podciśnienie.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pierwsza faza zabiegu polega na wykonaniu masażu głowicą emitującą fale radiowe podczas jednoczesnego działania ultradźwięków. Fale kawitacyjne uszkadzają błony komórkowe tkanki tłuszczowej, a głębokie jej nagrzanie falami radiowymi powoduje zemulgowanie i rozdrobnienie komórek tłuszczowych.
Druga faza zabiegu polega na wykonaniu dermomasażu, który wpływa na skórę, tkankę podskórną oraz mięśniową za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Wewnątrz specjalnej głowicy fałd skórny poddawany jest działaniu mikroprądów. Dzięki sile ssącej, uzyskujemy precyzyjnie wyodrębniony fragment skóry i tkanki tłuszczowej, który poddawany jest intensywnej terapii.Działanie to usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu), oraz odbudowuje strukturę skóry.
W efekcie uzyskujemy przyspieszenie procesów metabolicznych, istotne zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych oraz ogólną poprawę kondycji skóry. Efekty zabiegu możemy zaobserwować już po drugim, czwartym zabiegu.

Zabieg na wybraną partię ciała: brzuch, uda, pośladki, ramiona trwa około 60 minut.

Zaleca się wykonanie minimum 3 zabiegów w odstępie 4 – 7 dni pomiędzy zabiegami.
Dla uzyskania lepszego efektu zaleca się wykonanie serii 8-10 zabiegów. Następnie, w celu podtrzymania efektów raz w miesiącu.

WSKAZANIA:

Do zabiegów kwalifikują się pacjenci z każdym typem skóry z objawami cellulitu, nierówną i zwiotczałą powierzchnią skóry, rozstępami.